bathroom-1336167_1280

Pojďme si uklidit – týdenní odškrtávací plán den po dni k tisku (dnes 5. den – KOUPELNA)

23.3.2020 , Rubrika: Domácnost, Ke stažení, Návody
0

Jdeme na to, den pátý, koupelna. Koupelna, jako místo osobní očisty je místo, které je třeba udržovat čisté. Můžete si z vlastní koupelny udělat malé osobní lázně! Na prvním místě ale zůstává čistota, voňavé ručníky, čistá umyvadla, vana bez mastného “rantlu” kolem dokola. Mám pro vás opět zdarma odškrtávací seznam, aby nám šel úklid od ruky. Můžete si jej vytisknout z pdf souboru (Úklid-tisk-5-koupelna) nebo jako jpg obrázek.

Koupelna

Koupelna je důležitá část každého bytu či domu. Udržujte ji v čistotě a budete mít dokonalé místo pro příjemný relax. Taková čistá vana plná bublinek je perfektní místo pro odpočinek po náročném dni. Naopak takový zatuchlý ručník a špinavé umyvadlo na náladě nepřidají.

 

  Zatím zde nejsou žádné komentáře k tomuto příspěvku.

  Vložit komentář

  Bára

  Jmenuji se (a jestli jste četli název blogu tak pozor, přijde šok) Bára. Jsem narozená ve znamení ryb, což sedí perfektně. Miluji svoji rodinu, miluji umění v mnoha jeho podobách, miluji jídlo a miluji svůj život. Miluji a maluji, jak zpívá Neckář. A mám neutuchající touhu psát. Pokud v sobě najdete touhu číst, doufám, že pro vás bude tenhle blog zdrojem potěšení, zajímavostí a dobrých tipů.

  Přihlášení do newsletteru

  Připojte se do mého emailového seznamu a nenechte si ujít nejnovější články.

  Sdílet na Pinterestu

  Sdílej