Zuzanka B.-kočička

Výtvarná výzva: Co mám rád/a – OBRÁZKY

30.3.2020 , Rubrika: Malování, Rodina, Výzvy
0

Ahoj děti a rodiče!

Tak a jsme na konci. Byla to zábava, moc jsem si to užila a doufám, že vy také. Děti, jste všechny moc šikovné, všechny obrázky co jste tento týden namalovali, nakreslili, orazítkovali, polepili, vylepšili modelínou a i všechny další výtvory, které jste mi poslali, byli úžasné a krásné. Mám velikou radost, že jste se všichni zúčastnili Výtvarné výzvy a chci vás tímto pozvat k další výzvě.

Bude to TVOŘIVÁ VÝZVA a začne tady na blogu 06.04.2020.

Den dopředu dám tady na blogu vědět s bližšími informacemi, proto doporučuji dát si odebírat newsletter, aby Vám to neuniklo 🙂

Budeme stříhat, lepit, vyrábět, a bude to vhodné pro celou rodinu. Užijeme si to! Vyrobíme si velikonoční dekoraci, papírové akvárium pro papírové rybičky a mnoho dalšího. Pokusím se připravit i nějaké bonusové otázky nebo materiály (zdarma ke stažení).

Výtvarná výzva: Co mám rád/a – OBRÁZKY

Prosím, podívejte se, jestli najdete svůj obrázek,  jestli je správně otočený a jestli mám jméno umělce správně (kdyby ne, tak mi prosím co nejdřív napište na cirklova.b@gmail.com, já to napravím). Pevně doufám, že mi přišly všechny poslané obrázky a že jsem je všechny přidala. Můžete se také podívat, co si pro své tvoření, malování a kreslení zvolily ostatní děti. Chválím za kreativitu i účast, jste všichni moc šikovní. 🙂

Abyste si obrázek zvětšili, stačí na něj kliknout 🙂

Všem vám děkuji za účast 🙂

  Zatím zde nejsou žádné komentáře k tomuto příspěvku.

  Vložit komentář

  Bára

  Jmenuji se (a jestli jste četli název blogu tak pozor, přijde šok) Bára. Jsem narozená ve znamení ryb, což sedí perfektně. Miluji svoji rodinu, miluji umění v mnoha jeho podobách, miluji jídlo a miluji svůj život. Miluji a maluji, jak zpívá Neckář. A mám neutuchající touhu psát. Pokud v sobě najdete touhu číst, doufám, že pro vás bude tenhle blog zdrojem potěšení, zajímavostí a dobrých tipů.

  Přihlášení do newsletteru

  Připojte se do mého emailového seznamu a nenechte si ujít nejnovější články.

  Sdílet na Pinterestu

  Sdílej