0
Malování Rodina Výzvy

Výtvarná výzva pro děti – den sedmý – co mám rád/a

pro děti (rodiče laskavě dětem nahlas přečtou) 🙂

Ahoj milé děti!

Děkuji za všechny rakety, mašinky, traktory a další krásné dopravní prostředky, je vidět, že jste si s tím dali opravdu práci! Všechny ty krásné obrázky dnes dopoledne zveřejním.

Máme den sedmý a ještě tady máme poslední téma. Chci vás děti poprosit, abyste mi nakreslili, namalovali nebo zkrátka ztvárnili na obrázek to, co máte rádi. Může to být oblíbená hračka, oblíbené jídlo, oblíbené zvíře, vaše rodina, kytičky, dinosaurus, prostě co budete chtít. Je to úplně na vás.

Pro rodiče

Milí rodiče,

tak vás tady dnes opět vítám u nové výzvy. Dnešním tématem je co mám rád/a

Už se blížíme ke konci a já doufám, že jste si výzvu všichni užili stejně tak jako já. Budu ráda, když budete blog sledovat i nadále, mám v plánu totiž další výzvy (jednu tvořivou hned za týden).

Jak jsem psala rozsáhle ve starším článku, posílejte mi prosím opět vyfocené nebo naskenované výtvory vašich dětí do dnešního večera (do 21 hodin) na email cirklova.b@gmail.com a do předmětu napište Výtvarná výzva 7. Do textu připište celé jméno dítěte (já uvedu křestní jméno a počáteční písmeno) nebo alespoň křestní jméno a přezdívku, abyste si jeho či její obrázek pak snadno mezi ostatními našli. Do druhého dne, do 12 hodiny zveřejním všechny obrázky, které obdržím. Můžete se pak s dětmi na ně podívat, podívat se co malovali ostatní a nebo to ukázat přátelům a příbuzným na internetu tím, že jim zašlete odkaz. Dítěti nechte pro jeho tvorbu volné ruce, poskytněte mu libovolné výtvarné prostředky, které rádo používá (pastelky, fixy, voskovky, vodovky atd.) a nechte jej pracovat. Jestli máte jakékoli další dotazy nebo nápady, rozhodně neváhejte mi napsat. Takže znovu v bodech:

 • výběr pomůcek k malování či kreslení (tužka, voskovky, vodovky, pastelky, fixy) nechám zcela na vašich dětech
 • posílejte vždy jeden obrázek za jedno dítě
 • email musí mimo obrázek obsahovat celé jméno dítěte (nebo křestní jméno s přezdívkou, pokud ji má), ideálně i s krátkým popiskem, co na obrázku vidíme
 • obrázky s textem posílejte na cirklova.b@gmail.com do devíti hodin večer dne, kdy bylo dané téma zadané (tedy do 21:00)
 • obrázky budou zveřejněné následující den do poledne (tedy do 12:00)
 • nepotřebuji znát věk ani bydliště dítěte
 • i kdyby byl obrázek podle vás “úplná nic neříkající čmáranice”, stejně ho pošlete

Dnes máme téma

CO MÁM RÁD/A

Pomozte dětem připravit papír a pomůcky a nechte je ideálně samostatně nebo jen s minimální pomocí pracovat. Dejte dětem šanci, ať se samy vyjádří, jak chtějí. Moc se těším na výsledné obrázky.

Také by se vám mohlo líbit...

Žádné komentáře

  Přidat komentář

  Odebírejte newsletter a dostanete upozornění na každý nový článek 

  Přihlášení bylo úspěšné.

  Sdílet na Pinterestu