0
Malování Rodina Výzvy

Tvořivá výzva

Ahoj všichni!

Právě jsem dokončila seznam témat na Tvořivou výzvu. Dovolte mi k tomu pár slov.

Začínáme už zítra, tedy 06.04.2020!

Minule jsme kreslili, malovali, tiskali, lepili a říkali jsme tomu Výtvarná výzva. Pro úspěch jsem chtěla něco podobného zopakovat. Tentokrát to ale vezmu ještě o úroveň výš! Nebojte se, pořád to bude vhodné i pro ty nejmenší tvořílky, a tentokrát budete mít na výběr! Každý den zveřejním dvě témata. Jedno bude pro ty, kdo chtějí tvořit, lepit, stříhat, stavět a tak. Druhé téma bude pro ty, co by raději kreslili a malovali. Chci tak vyjít vstříc všem, větším i malým dětem, rodičům co mají doma lepidlo a barevné papíry i rodičům, co mají doma jen papír a pastelky. Prostě tvořit může každá rodina 🙂 Bude to zábava, užijeme si to!

Zítra ráno v devět hodin zveřejním první téma. Ano, pravidla se maličko změnila od Výtvarné výzvy, ale jen minimálně. Pojďme se na to podívat.

 1. Výzva má zabavit primárně děti, ale tentokrát mohou rodiče a sourozenci asistovat dle libosti.
 2. Téma zveřejním každý den po dobu jednoho týdne (včetně víkendu) vždy v devět hodin ráno (9:00) tady na blogu.
 3. Vyrobte výtvor nebo namalujte obrázek dle zadaného aktuálního tématu, vyfoťte ho nebo naskenujte a pošlete mi ho na email cirklova.b@gmail.com.
 4. Pomůcky pro výrobu jsou obvykle zadané, ale pokud je nemáte nebo je nechcete použít, můžete je nahradit dle své fantazie. Rovněž na malování můžete využít co chcete (tužku, voskovky, vodovky, pastelky, fixy).
 5. Posílejte vždy jeden výtvor, případně obrázek na dítě. Pokud dítě zpracuje obojí, pak posílejte pouze jeden obrázek a jeden výtvor na dítě. Vše zasílejte prosím v jednom emailu.
 6. Obrázky a výtvory posílejte na cirklova.b@gmail.com do devíti hodin večer dne, kdy bylo dané téma zadané (tedy do 21:00)
 7. Obrázky a výtvory budou zveřejněné následující den do poledne (tedy do 12:00)
 8. Nepotřebuji znát věk ani bydliště, stačí jména členů rodiny, kteří obrázek či výtvor tvořili (když jde o celou rodinu, tak stačí jen příjmení).
 9. I kdyby byl obrázek podle vás “úplná nic neříkající čmáranice”, stejně ho pošlete, to samé platí pro výtvor. I kdyby byl šišatý a kdovíjaký, nebojte se jeho fotku poslat.
 10. Budu velice ráda, když mi obrázek pojmenujete jménem dítěte nebo rodiny, která se na tvorbě podílela.

Také by se vám mohlo líbit...

1 komentář

 • Odpovědět
  Alena
  5.4.2020 at 12:34

  Dobrý den,
  moc se těším na další dětské výtvory, jsou velmi nápadité a milé.

Přidat komentář

Odebírejte newsletter a dostanete upozornění na každý nový článek 

Přihlášení bylo úspěšné.

Sdílet na Pinterestu