0
Domácnost Doporučené Recenze

To má být vtip ?!

A je to tu. Další produkt, kterého se rozhodli do obalu dát polovinu. Jako by některá balení brambůrků a Esíčka nestačila.

V Lidlu jsem za akční cenu okolo 13 korun koupila dětem takové ty jogurty s lentilkami, které nesou název Jogurtík. Mám ráda Lidl a říkám si super, každá koruna se počítá, že? Ale když jsem viděla, jak děti odlouply víčko, a v kelímku byla polovina jogurtu, napadlo mě plno, opravdu plno sprostých slov. Co to dopr… jako je ?! Jak je sakra možný, že otevřete balení a polovina tam není? Proč tedy i obal není menší, ekologie, a tak? Proč z nás zákazníků dělají blbce? Takhle mně už nějakou dobu nic nevytočilo, to vám teda povím!

Také by se vám mohlo líbit...

2 Komentáře

 • Odpovědět
  Stáňa
  5.5.2024 at 23:16

  Já ta velká balení s malým obsahem taky nemám ráda. Je to neekologické – spousta zbytečného obalového materiálu, vozí ve vzduch… U toho tvého jourtu bych chápala, kdyby tam bylo jogurtu trochu pod kraj – ony se ještě někam musí vejít ty lentilky, ale když koukám, jak je ho tam půlka, tak tolik lentilek tam určitě není 😀 a taky by mne to štvalo.

  • Odpovědět
   Bára
   6.5.2024 at 9:36

   Viď? Je to strašný! A člověk se dneska zaraduje, že je něco v akci a pak zjistíš, že jim platíš za vzduch a kus plastu navíc, který tam není potřeba, a jogurtu je o půlku méně než normálně. Mně to vážně normálně přijde, jako že si z nás dělají ti výrobci srandu.

Přidat komentář

Odebírejte newsletter a dostanete upozornění na každý nový článek 

Přihlášení bylo úspěšné.

Sdílet na Pinterestu