0
Doporučené Ostatní

To jsem se zase jednou dostala na masáž….

Mám tak trochu na prd záda, a tak si k Vánocům a narozeninám občas přeji zaplacení nějaké té masáže. Ne, že by to spasilo všechno to mé mizerné sezení a nedostatečné cvičení, ale lepší něco než nic. Tentokrát to ale zase byl zážitek…

Přišla jsem do profesionálně vyhlížejícího salónu. Konečně jsem se asi po půl roce odhodlala se objednat a využít tak dárkový kupon, který jsem dostala. Sotva jsem otevřela dveře do salonu, slyšela jsem zuřivý dětský pláč. Takže namísto toho, aby mě uvítala příjemná hudba a vůně, a mé tělo se začalo uvolňovat a zbavovat se stresu, ztuhla jsem, vytřeštila oči a v duchu úpěla.

Aby bylo jasno, mám ráda děti. Obvykle s nimi nemám žádný problém. Ale tam, kam si jdu odpočinout a uvolnit se, tam bych ocenila, kdyby nebyla uřvaná miminka. Na jednu stranu obdivuji maminku, že si i přes to, že nemá hlídání, našla čas na manikúru (kterou tam také dělají), ale na druhou stranu je tohle, alespoň pro mě, vážně dost nepříjemné. Tak ale dobře, neřekla jsem nic a nechala se masérkou uvést na lůžko. Zatáhla závěs, pustila uklidňující hudbu a dítě asi usnulo, protože už jsem ho neslyšela vřískat.

Ležím, mám svlečené tričko a masérka mi začne stahovat kalhotky. Jak se dostane do spodní poloviny, zasáhnu a kalhotky narovnám na střed půlek. Myslím, že to pro masáž kostrče bohatě stačí. Masérka se se mnou nijak nepře, začne masírovat. Ostříhala si nehty? Nejsem si jistá, a tak se jí, se snahou o zdvořilost, ptám. Nehty má prý ostříhané, ale já mám velmi citlivá záda. To by mohla být pravda, tak to nechávám být. Pokračuje v masáži a je velmi pečlivá. Musím uznat, že pečlivější masáž zad jsem ještě neměla. Už si říkám, jak je opravdu šikovná a profesionální (až na občasný pocit škrábajících nehtů), když tu se rozhrne závěs a ozve se „My se jdeme podívat, jak tu masírujete!“.

Myslela jsem, že je to špatný vtip. Ležím tak s vystrčeným skoro holým zadkem a ona s tím miminkem přijde beze studu až ke mně! Nadzvednu se, zamračím a pozdravím. Moje sestra to umí mnohem lépe, ta, když někoho zpraží pohledem, tak funguje jak mozkomor v Harry Potterovi, to úplně vysaje radost z místnosti a běda tomu, na koho se takhle zamračí. Jenže já tuhle schopnost nemám. Paní si ani nevšimla, že by mělo být něco v nepořádku a má masérka ji rovněž nevykázala. Přiřadila jsem to v duchu k nějaké psychické poporodní labilitě a počkala, až se paní s miminkem vypovídá a odejde.

Na konci masáži mi masérka ukázala nějaké cviky a já mám teď vážné dilema, jestli se tam ještě někdy objednat. Masáž byla skvělá, ba profesionální! Velmi pečlivá. Ale nevím, co ty nehty, nevím co uřvaná miminka a rozhodně nevím, jestli bych znovu překousla návštěvy u nahého zadku. Co byste na mém místě udělali vy? 😀

Také by se vám mohlo líbit...

Žádné komentáře

    Přidat komentář

    Odebírejte newsletter a dostanete upozornění na každý nový článek 

    Přihlášení bylo úspěšné.

    Sdílet na Pinterestu