living-room-2155376_1280

Pojďme si uklidit – týdenní odškrtávací plán den po dni k tisku (dnes 7. den – OSTATNÍ)

25.3.2020 , Rubrika: Domácnost, Ke stažení, Ostatní
0

Den sedmý, den odpočinku? Kdepak. Slíbila jsem vám týdenní úklidový plán a proto dnes budeme odpočívat až doděláme, co chybí. Mám pro vás opět zdarma odškrtávací seznam, aby nám šel úklid od ruky. Navíc přidávám také úvodní list, který můžete po vytištění doplnit na první místo pořadače. Můžete si vše vytisknout z pdf souboru (úklidÚklid-tisk-7-ostatní) nebo z jpg.

Ostatní

Vrhneme se na podlahy, možná i na okna, zkusíme vychytat, co jsme během týdně vynechali. Když se do toho pustíme hezky ráno, pustíme si k tomu energickou hudbu a nebudeme lelkovat, budeme mít už odpoledne klidné a odpočinkové. Tedy, pokud ve vašem domě není sto oken a podlah, v tom případě ale předpokládám, že na úklid nejste sama (nebo sám). 🙂

  Zatím zde nejsou žádné komentáře k tomuto příspěvku.

  Vložit komentář

  Bára

  Jmenuji se (a jestli jste četli název blogu tak pozor, přijde šok) Bára. Jsem narozená ve znamení ryb, což sedí perfektně. Miluji svoji rodinu, miluji umění v mnoha jeho podobách, miluji jídlo a miluji svůj život. Miluji a maluji, jak zpívá Neckář. A mám neutuchající touhu psát. Pokud v sobě najdete touhu číst, doufám, že pro vás bude tenhle blog zdrojem potěšení, zajímavostí a dobrých tipů.

  Přihlášení do newsletteru

  Připojte se do mého emailového seznamu a nenechte si ujít nejnovější články.

  Sdílet na Pinterestu

  Sdílej