study-789631_1280

Pojďme si uklidit – týdenní odškrtávací plán den po dni k tisku (dnes 6. den – PRACOVNA A OBÝVACÍ POKOJ)

24.3.2020 , Rubrika: Domácnost, Ke stažení, Návody
0

Den šestý. Dnes si spolu uklidíme pracovnu, potažmo obývací pokoj. Mám pro vás opět zdarma odškrtávací seznam, aby nám šel úklid od ruky. Můžete si jej vytisknout z pdf souboru (Úklid-tisk-6-pracovna a obývací pokoj§) nebo jako jpg obrázek.

Pracovna a obývací pokoj

Srovnané dokumenty a pracovní stůl, který je čistý a uklizený to je to správné prostředí, kde se dá pracovat. Zahlcené prostředí, například stůl s komínky nevyřízených papírů a poházených tužek a vizitek může člověka stresovat a bránit mu v klidném plnění plánovaných úkolů a přemýšlení. Proto si dneska srovnáme hlavně pracovnu. V obývacím pokoji jen přerovnáme a vyčistíme knihovnu a můžete si načechrat polštáře na gauči 😉

  Zatím zde nejsou žádné komentáře k tomuto příspěvku.

  Vložit komentář

  Bára

  Jmenuji se (a jestli jste četli název blogu tak pozor, přijde šok) Bára. Jsem narozená ve znamení ryb, což sedí perfektně. Miluji svoji rodinu, miluji umění v mnoha jeho podobách, miluji jídlo a miluji svůj život. Miluji a maluji, jak zpívá Neckář. A mám neutuchající touhu psát. Pokud v sobě najdete touhu číst, doufám, že pro vás bude tenhle blog zdrojem potěšení, zajímavostí a dobrých tipů.

  Přihlášení do newsletteru

  Připojte se do mého emailového seznamu a nenechte si ujít nejnovější články.

  Sdílet na Pinterestu

  Sdílej