bed-1839184_1280

Pojďme si uklidit – týdenní odškrtávací plán den po dni k tisku (dnes 2. den – LOŽNICE A ŠATNA)

20.3.2020 , Rubrika: Domácnost, Ke stažení, Návody
0

Ahoj,

dnes nás čeká úklid šatny. Nebojte, budeme to mít hotové coby dup. Opět se můžete těšit na odškrtávací seznam s okénky a opět si můžete vytisknout pdf soubor (úklid-tisk-2-ložnice ) nebo jpg obrázek. Samozřejmě ZDARMA.

Úklid, zvláště pak v šatníku a ložnici, má úžasně pozitivní vliv i na psychiku. Tím, že si uklidíme prostředí, ve kterém se nacházíme (a teď i víc než kdy jindy) si “uklidíme” i ve své duši. Jakkoli poeticky to zní, je to tak. Z uklizeného a nepřehlceného prostoru budete mít jistě, stejně tak jako já, hned lepší pocit. Moje oblíbená autorka o vyklizení svého šatníku dokonce napsala ,,Když jsem se zbavila věcí, které jsem nenosila, neslušely mi nebo neseděly, paradoxně jsem pak měla víc co nosit.”

Tipy

Teď je navíc doba, kdy si můžete projít šatník i předsíň a uklidit všechny zimní věci (zimní boty, šály, čepice, rukavice, tlusté péřové bundy a příliš teplé kabáty) a vytáhnout věci jarní.

Jako druhý tip doporučuji v ložnici hodně větrat. Pokud máte děti a zvířata, otevírejte okno pouze na ventilačku.

  Zatím zde nejsou žádné komentáře k tomuto příspěvku.

  Vložit komentář

  Bára

  Jmenuji se (a jestli jste četli název blogu tak pozor, přijde šok) Bára. Jsem narozená ve znamení ryb, což sedí perfektně. Miluji svoji rodinu, miluji umění v mnoha jeho podobách, miluji jídlo a miluji svůj život. Miluji a maluji, jak zpívá Neckář. A mám neutuchající touhu psát. Pokud v sobě najdete touhu číst, doufám, že pro vás bude tenhle blog zdrojem potěšení, zajímavostí a dobrých tipů.

  Přihlášení do newsletteru

  Připojte se do mého emailového seznamu a nenechte si ujít nejnovější články.

  Sdílet na Pinterestu

  Sdílej