3278_3

Páteční pozdrav

6.11.2020 , Rubrika: Ostatní
0

Na stole mám mimo počítač a telefon ještě blok a tužku a snažím se naplánovat vaření a sepsat si, co se musí dnes stihnout. Zem je posetá asi deseti obrázky z puzzlí. Některé nejsou úplné a dílky puzzlí jsou jednoduše VŠUDE. Děti se rozhodly, že je puzzle nebaví a vydaly se stavět do pokojíčku bunk z dek a polštářů. Budu je pak muset nahnat aby uklidily puzzle a nebo je uklidím sama, což bude rychlejší. Teď se pro změnu děti hádají, protože si nechtějí navzájem pomoct opravit polorozpadlý bunkr.

Ráno jsem volala doktorovi, aby mi poslal erecept na antikoncepci, protože se mi povedlo už dva roky za sebou řešit prášky až těsně okolo Vánoc a byl to horor. Tentokrát budu připravená. Musím ještě umýt koupelnu, kuchyňský stůl, vytřít podlahy, upéct jablečné kapsičky, poskládat usušené prádlo, převléct postele, zabalit dárky, zacvičit si a vzít děti alespoň na krátkou procházku. Mám rozdělané tři obrazy a dostala jsem dvě knihy, které bych chci přečíst.

Docela se těším, že to bude dneska už jen odpočinkový den, až na ten úklid. Zítra budu muset začít dělat svíčkovou, aby byla na neděli hotová. Zároveň chci děti vytáhnout na výlet, což se mi s několikahodinovým hlídáním trouby poněkud vylučuje. 😀

Z Orsay jsem si koupila parádní zelené šaty s hezkým výstřihem a dlouhým rukávem, jejichž materiál mi připomíná tenkou deku. Na zimu parádní. Pak musím vychválit ještě jedny – šedé melanžové šaty z žeržeje, které by nevyhrály cenu za nejvíc sexy šaty na světě, ale jsou krásně pohodlné a k punčocháčům docela slušivé. Mnohem parádnější jsou ovšem vlněné šaty, které jsem dostala “k Vánocům”. Můj muž to stejně jako já nevydržel a dal mi je předčasně. Třikrát hurá, protože je můžu nosit už teď a jsou neskutečně teplé, pružné a pohodlné. Troufnu si říct, že mi i sluší.  A mají další plus – není mi v nich tolik vidět špek. 😀

Když už jsme u špeků, musím se přiznat, že mám strašný problém najít dostatečnou motivaci pro cvičení. Doufám, že se to co nejdřív zlomí, protože bude čím dál těžší se pak dávat do formy.

Ovečkárna

Jako další inspiraci bych vás chtěla seznámit s eshopem Ovečkárna, který je plný krásných věcí. Jestli se chcete cítit jako v bavlnce a užívat si výhod fantastické merino vlny, pak si prohlédněte tenhle eshop. Může vám pomoct vyřešit i nějaké dárky k Vánocům. O kvalitách merino vlny jsem tu už určitě mluvila. Jde o vlnu z ovcí plemene merino. Tato vlna má antibakteriální účinky, je nádherně teplá a má schopnost odvádět vlhkost od těla do okolního prostředí. Něco si o tom můžete přečíst přímo na stránkách eshopu.

Na stránkách najdete lůžkoviny, oblečení, obuv, drogerii a kosmetiku, dárky a zdravotní věci jako zdravotní obuv, bandáže a tak podobně. Tady je malá ukázka věcí, které se líbí mě (ale zboží mají nejen dámské, ale i pánské a dětské). 🙂 S tímto se s vámi loučím a přeji krásné páteční odpolene 🙂

 

 

Zatím zde nejsou žádné komentáře k tomuto příspěvku.

Vložit komentář

Bára

Jmenuji se (a jestli jste četli název blogu tak pozor, přijde šok) Bára. Jsem narozená ve znamení ryb, což sedí perfektně. Miluji svoji rodinu, miluji umění v mnoha jeho podobách, miluji jídlo a miluji svůj život. Miluji a maluji, jak zpívá Neckář. A mám neutuchající touhu psát. Pokud v sobě najdete touhu číst, doufám, že pro vás bude tenhle blog zdrojem potěšení, zajímavostí a dobrých tipů.

Přihlášení do newsletteru

Připojte se do mého emailového seznamu a nenechte si ujít nejnovější články.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej