0
Doporučené Recenze Rodina

Lipoo, místo kde si vyberete parádní dárek pro učitele (+ slevový kód)

Blíží se konec školního roku, a rodiče se začínají shánět po dárcích, které by přes své ratolesti poslali jako poděkování pánům učitelům, paní učitelkám, asistentům a asistentkám, družinářkám či vedoucím všelijakých kroužků. Ráda bych vám tímto představila krásný e-shop lipoo.cz, který mě zaujal a kde jsem letos vyřešila dárky já.

Co na Lipoo.cz najdete

Na stránkách lipoo.cz seženete spoustu skvělých dárků. Mně zaujali především čajoví medvídci, barevné korále a semínka. Ke konci školního roku se výborně hodí například dárkové sady. Moc se mi líbí nabídka a design e-shopu. Ten je krásně barevný a z bohaté nabídky si jistě vyberete i vy.

Co jsem vybrala já

Rozhodla jsem se letos vyzkoušet několik zajímavých produktů. Koupila jsem malinovo vanilkové čajové medvídky, čajové medvídky s příchutí granátového jablka, levandulové medvídky a čajové  medvídky s limonádovou příchutí a v obalu s nápisem Pro paní učitelku.

Čajoví medvídci

Čajoví medvídci mají příjemnou chuť, nejsou přeslazení, jsou čistě přírodní (neobsahují barviva, konzervanty ani chemii) a je to neobvyklý a atraktivní způsob, jak si připravit čaj. Na šálek čaje doporučuji 3 – 4 medvídky.

Co se mi ještě líbí (doprava zdarma s PPL do výdejních míst!)

Jelikož je dnes doprava s PPL do výdejních míst zdarma, jsem ve velkém pokušení přikoupit semínka nebo barevné korálky. Také se blíží Den dětí, tak by se možná hodilo koupit něco pro ně. Óóó, třeba ten nádherný pastelový set s názvem Duha, ten je zkrátka kouzelný!

V každém případě doporučuji navštívit e-shop lipoo.cz. Nyní máte s PPL dopravu do výdejních míst zdarma!

Slevový kód na první objednávku

Zadejte v košíku kód BRUM5 a získáte slevu 5 % na svou první objednávku! Sleva platí do 31.12.2024

Také by se vám mohlo líbit...

Žádné komentáře

    Přidat komentář

    Odebírejte newsletter a dostanete upozornění na každý nový článek 

    Přihlášení bylo úspěšné.

    Sdílet na Pinterestu