0
Doporučené Recenze

Himalyo a jejich okouzlující produkty z tibetské přírody

V dnešní recenzi vám chci představit značku, která patří mezi mé oblíbené – Himalyo. Pojďte se se mnou podívat na zajímavé produkty, které Himalyo nabízí.

O značce Himalyo

Himalyo zní trochu jako Himaláje, že? To ale není náhoda. Naprostá většina produktů totiž vzniká z rostlin, které jsou pěstovány v panenské přírodě Tibetu a Himalájských hor. Himalyo si zakládá na rychlém a řádném zpracování a vysoké kvalitě produktů. Rostliny, které zde pěstují a následně využívají, byly historicky oblíbené i v tibetské medicíně, tradiční čínské medicíně a Ayurvédě. Mezi hlavní rostliny, které pro své účely v Tibetu pěstují, patří kustovnice čínská, rakytník tibetský, cordyceps (Housenice čínská) a rozchodnice růžová.

Skvělý design

Přiznám se, že miluji jejich grafiku. Himalyo má perfektně zpracované logo, přehledný a stylový e-shop, i obalový design každého produktu. Obdivuji jejich vyváženost mezi seriózností, elegancí, hravostí a kreativitou. A ten veselý sněžný muž je velký sympaťák! 🙂

Nabídka Himalyo

Na e-shopu máte přehledně představené nejrůznější produkty. Můžete zde zakoupit například gumové bonbony Rakytník Gummies, Goji džus, Rytníkový džus, kapsle Cordyceps, Cardio nebo Rakytník, Tibet ZEN (přírodní extrakt z rozchodnice růžové), Tibet Spray (přírodní produkt himálajské medicíny s obsahem devíti přírodních extraktů), parádní dárkovou sadu, kolagenový prášek, sušené plody, svíčky a další produkty.

Já si pro tuto recenzi vybrala gumídky, goji džus, svíčky a rakytníkové kapsle.

Můj dojem z produktů

Už jsem se rozplývala nad krásným obalovým designem, ale i popis každého produktu zní velice lákavě. Tak jsem byla zvědavá, jaké produkty ve skutečnosti budou. O značce Himalyo jsem už slyšela dřív, moji rodiče měli doma gumídky a moc si je chválili. V balíčku, který mi dorazil, bylo vše skvěle zabalené, zvlášť bezpečně byla zabalena láhev s goji džusem. To jsem ráda, protože víte, jak dopravci občas s balíčky zachází.

Goji džus má velice výraznou barvu a celá lahev vypadá tak skvěle, že by z toho byl i moc pěkný dárek.

V balíčku jsem dál našla v malých papírových krabičkách svíčky (prodávají se i ve větším balení, což je super, protože až zjistíte, jak krásně voní, tak je budete potřebovat), krabičku s rakytníkovými kapslemi a kartičky se sněžným mužem, jak předvádí pozice z jógy. Ty se náramně líbí i dětem!

Goji džus

A teď trochu detailněji. Ochutnala jsem goji džus. Lákal mě i rakytníkový, ale zrovna nebyl skladem. Jde o 100% goji džus v BIO kvalitě, takže se nepije po sklenicích, ale odměříte si do přiložené odměrky 25 ml, což je doporučená denní dávka. Po otevření je třeba džus uchovávat v lednici (nebo na temném místě do 5 °C). Protože neobsahuje žádné zbytečné konzervanty, je třeba jej do 30 dnů vypít. Nemusíte jej ale pít sami, vhodný je pro celou rodinu (pro děti dokonce už od tří let).

Rostlina goji, ze které je tento džus vyrobený, obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty. Je považována za elixír mládí a dlouhověkosti. Má vskutku zajímavou a pro mě neobvyklou, ale zároveň příjemnou chuť.

Gumídci a kartičky

Rakytník gummies jsou žvýkací světle a temně oranžové bonbony. Snadno se koušou a mají velmi sladkou chuť. V balení jsem měla dva oddělené plastové balíčky, které jsou velmi praktické, protože když otevřete jedno velké balení (třeba Marťánků), tak než se dostanete na dno, tak ti poslední gumídci stihnou částečně vyschnout a ztrácí měkkost.

Moc se mi líbí přiložené kartičky s jógovými pozicemi. Ilustrace jsou velmi zdařilé a působí vesele a přátelsky.

Svíčky

Jak by řekl francouzský šéfkuchař Fred Chesneau – Olalá! Tyhle svíčky si mě okamžitě získaly. Jejich vůně mi připomněla naše písecké jógové studio. Kolikrát jsem si říkala, že bych chtěla podobnou vůni doma, a teď ji mám! Vybrala jsem si zatím jen dvě vůně, Tibet LOVE a Tibet ZEN.

Aromaterapeutická svíčka Tibet Love kombinuje vůni ylang-ylang, jasmínu, pomeranče a vanilky. Podle popisu na e-shopu navozuje intimní atmosféru, probouzí touhy a podporuje energii srdce. Snímá napětí a inspiruje k otevřenosti a uvolnění. To zní skvěle, že? Aromaterapeutická svíčka Tibet ZEN má v sobě vůni levandule, kadidla, bergamotu, pomeranče a neroli. Jejím úkolem je pomoci navodit klidný, vyrovnaný a soustředěný stav mysli. To zní jako něco pro mé roztěkané já, až se zase budu honit mezi deseti úkoly najednou.

Rakytníkové kapsle

Balení obsahuje šest klasických blistrů, každý s deseti kapslemi. Rakytník CAPS jsem si vybrala pro podporu imunity. Dneska vám po okolí lítá plno bacilů, nemoci mutují, řádí to jak černá ruka a silná imunita je tak nedocenitelná věc. Zatímco dětem podpořím imunitu gumídky, já si jednoduše spolknu rakytníkovou kapsli (jednu ráno, jednu večer) a je to.  Samozřejmě, jako jakékoli jiné doplňky, kapsle nenahradí pestrou stravu, ale rozhodně jsou dobrý doplněk.

Mimo imunitu podporuje složení těchto kapslí také zdravou pleť, srdce a trávení.

Závěrem

Na značce Himalyo se mi líbí snad úplně všechno. Od vzhledu jejich značky, kvality a druhů nabízených produktů až po přístup, se kterým své produkty nabízí. Na jejich webových stránkách najdete mimo jiné i lekce jógy a filosofii, se kterou k výrobě i prodeji přistupují. Doporučuji, abyste si prohlédli jejich webové stránky a produkty, co vás zaujmou, vyzkoušeli sami. Věřím, že vás Himalyo potěší a s radostí je doporučuji.

 

Také by se vám mohlo líbit...

Žádné komentáře

    Přidat komentář

    Odebírejte newsletter a dostanete upozornění na každý nový článek 

    Přihlášení bylo úspěšné.

    Sdílet na Pinterestu