0
Doporučené Malování Ostatní

Deka ZDARMA – Filart.cz

Na stránkách filart.cz je nyní opravdu skvělá akce! Při koupi dvou libovolných plakátů totiž získáte úžasnou deku s potiskem zdarma. A protože tu deku doma mám, tak vám můžu říct, že to je skutečně nejlepší akce, na jakou jsem v poslední době narazila.

Filipa Šíchu nejspíš znáte, je to jeden z nejmladších a na sociálních sítích nejúspěšnějších českých malířů současné doby. Když se podíváte na jeho webové stránky, můžete si prohlédnout jeho bohatou tvorbu, kterou si můžete vychutnat v podobě originálních obrazů či potisků. Potisknuté můžete koupit plakáty, deky nebo oblečení. Tématem jsou často lidé – tváře i postavy, ale má mezi obrazy i pěkné krajiny nebo různá zátiší. Já mám od něj doma plakát s tubami barev, které se mi moc líbí. Také od něj mám moc ráda obraz s kancelářskou židlí, kočku Honzíka, Tátu, Samuraje, Štěstí přichází, Johna Lennona nebo Vincenta van Gogha. Schválně se podívejte, myslím, že jsou tyhle obrazy vážně pecka.

Akce deka ZDARMA ke dvěma plakátům

Plakáty jsou za skvělou cenu, takže dva neudělají žádnou velkou čáru přes rozpočet a získáte k nim vážně úžasnou deku s potiskem některého z obrazů Filipa Šíchy. Deka je hřejivá, hebká a dost velká, takže večerní tulení u televize získá nový rozměr. Filip Vám navíc vyjde vstříc, pokud toužíte po určitém motivu deky (podívat se na ně můžete na e-shopu), a pokud napíšete svůj požadavek do poznámky při objednávce a deka bude skladem, rád vám vybranou deku přibalí. Navíc, pokud si vybere plakátů víc, získáte i víc dek. Ke čtyřem plakátům dvě deky, k šesti tři a tak dále. Akce se vztahuje i na zlevněné plakáty.

Také by se vám mohlo líbit...

Žádné komentáře

    Přidat komentář

    Odebírejte newsletter a dostanete upozornění na každý nový článek 

    Přihlášení bylo úspěšné.

    Sdílet na Pinterestu