0
Recenze Vzhled

Batoh CityLife od Dara Bags

Slevám v Dara bags jsem prostě a jednoduše neodolala. Tento krásný městský batoh, z příhodně pojmenované řady CityLife, stál původně 2099 korun a byl zlevněný na 1400. Má nádhernou růžovou barvu a věřím, že mi krásně půjde k většině oblečení.

Fotografie batohu CityLife

Batoh má elegantní zapínání na karabinku, uvnitř také na velký zip. V batohu jsou dále tři malé kapsy (mimo hlavní prostor), z nichž jsou dvě otevřené a jedna na zip (přidala jsem fotku této kapsy vytažené ven z batohu, aby byla dobře vidět). Do batohu se vejde krásně i formát A4, jak můžete vidět za názorného použití knížky Co bude dnes k večeři. 🙂

Líbí se mi celkový vzhled batohu, jeho barva, šikovně řešené kapsy, rozměry i materiál, kterým je koženka. Sice se nedá prát, ale snad se nebude ani moc špinit. Jsem ráda, že má batoh nastavitelné popruhy, ačkoli to je asi u batohů samozřejmost, ještě jsem neviděla žádný, co by je nastavitelné neměl. Jo a je větší než se zdá!

Dále si račte si povšimnout doporučení. Neprat, nesušit atd. A hlavně – když už žehlit, tak ne přes koženku! Použitý materiál: 100% koženka 😀

Pobavil mě “nepadělatelný” certifikát pravosti, ačkoli to je spíš jen takový milý detail a samozřejmě dalším plusem je výroba zlatými českými ručičkami. Můžu tak žít z pocitu, že podporuji české podnikatele a zaměstnance.

Tento krásný kousek se bude výborně hodin pro mé cesty do města, už se těším, až ho pořádně vyzkouším!

Také by se vám mohlo líbit...

Žádné komentáře

    Přidat komentář

    Odebírejte newsletter a dostanete upozornění na každý nový článek 

    Přihlášení bylo úspěšné.

    Sdílet na Pinterestu